«Продовжуємо знищення окупанта» — Президент відзначив роботу оборонців поблизу Покровська

Президент Володимир Зеленський заслухав доповіді військових та керівника Служби безпеки України, а також відзначив роботу оборонців в районах Покровська.
Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у вечірньому звернені.
«Покровськ — продовжуємо знищення окупанта, я хочу відзначити особливо спецпризначенців ЦСО „А“ СБУ, які системно й дуже результативно знищують російських окупантів та їхню техніку в районах Покровська, у самому місті. Дякую вам, хлопці, за ефективність», — написав він.
Крім того, Володимир Зеленський подякував штурмовим підрозділам, операторам Сил безпілотних систем, воїнам Нацгвардії, Військової служби правопорядку, ГУР та усім бригадам, які захищають Донеччину.
«Зараз багато роботи з партнерами — перш за все в інтересах нашої ППО та нашої енергетики. Це ключові пріоритети в умовах таких російських ударів», — заявив він.
Президент нагадав про розмову з прем’єр-міністром Японії.
«Відносини з Японією в нашої держави зараз, у час цієї війни, найбільші, ніж будь-коли, і Японія принципово нас підтримує. Ми можемо ще значно збільшити нашу співпрацю. І це передусім стосується і енергетики, і ППО, і таких чутливих сфер, як експорт нашої зброї, як обмін досвідом оборони в цій війні», — зауважив він.
За його словами, світ зацікавлений, щоб досвід українців для захисту життя був поширений.
«Ми будемо значно збільшувати співпрацю з Японією. Багато цілей маємо спільних і в тиску на росію, щоб війна не розширювалася. Санкції проти росії, використання російських активів для захисту від російської ж агресії, координація наших зусиль у дипломатії — все це в порядку денному», — наголосив Володимир Зеленський.
Він повідомив, що також заплановані дипломатичні заходи на наступних тижнях. Листопад має принести не менше результатів із партнерами, ніж дав жовтень.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від новопризначених послів Великої Британії, Нової Зеландії, Чилі та Сомалі, які офіційно розпочинають свою дипломатичну місію в Україні.




























