Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Волині перекрили канал переправлення ухилянтів до ЄС

Прикордонники викрили на Волині канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Євросоюзу.

Про це у п’ятницю, 21 жовтня, розповіли у пресслужбі ДПСУ.

Як повідомляється, зловмисники організували стійкий канал переправлення ухилянтів до Польщі поза пунктами пропуску. За свої послуги вони отримували від $6000 до $6500.

Організатором схеми виявився 30-річний переселенець з Луганської області, який перебрався до Києва, а його спільником — 20-річний мешканець міста Володимир.

«Житель столиці займався пошуком клієнтів та отримував від них передоплату. Пособник зустрічав їх у Володимирському районі, доставляв до кордону, вказував напрямок руху і отримував решту суми», — йдеться у повідомленні.

Кілька місяців тому його було затримано на гарячому, одразу після отримання 3200 євро за чергове незаконне переправлення.

«Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України та обрали запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт. Днями правоохоронці провели обшуки й в організатора. Під час слідчих дій вилучено мобільні телефони, банківські картки та іншу доказову базу. Чоловіку також повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України», — зазначили прикордонники.

Ухилянт придбав собі за криптовалюту «третю дитину», щоб виїхати за кордон
Ухилянт придбав собі за криптовалюту «третю дитину», щоб виїхати за кордон

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button