Шахтар завдяки покеру Судакова розгромив ЛНЗ у 9-му турі УПЛ

Шахтар Донецьк здобув здобув розгромну перемогу над черкаським ЛНЗ у матчі дев’ятого туру української Прем’єр-ліги.

Гра Шахтар – ЛНЗ відбулася на Арені Львів та завершилася перемогою гірників із рахунком 5:1.

Шахтар – ЛНЗ: як минув матч

Шахтар відкрив рахунок вже на 13-й хвилині матчу – Георгій Судаков з-за меж штрафного майданчика пробив у ближню стійку, від якої м’яч влетів у сітку воріт.

Ще через 13 хвилин гірники подвоїли свою перевагу після голу Георгія Зубкова у дев’ятку.

На старті другого тайму за сім хвилин Георгій Судаков поклав хет-трик у ворота Євгена Кучеренка.

На 62-й хвилині черкащанам вдалося відквитати один м’яч – з пенальті відзначився Шота Нонікашвілі. При чому це вдалося зробити з другої спроби, адже через те,що Дмитро Різник раніше вийшов з воріт, арбітр призначив перебивання одинадцятиметрового.

Після восьми зіграних матчів Шахтар набрав 16 очок і посідає четверте місце в чемпіонаті України з футболу. ЛНЗ (9 матчів) йде сьомим із 12-ма очками.

Попередній матч Шахтар провів у межах Ліги чемпіонів, де розгромно поступився італійській Аталанті.