Збірна України вийшла до чвертьфіналу ЧС-2024 з футзалу

Збірна України з футзалу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу-2024, що триває в Узбекистані.

У матчі 1/8 фіналу Мундіалю синьо-жовті обіграли команду Нідерландів із рахунком 3:1.

Україна вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2024 з футзалу

Рахунок у матчі Нідерланди – Україна відкрили підопічні Олександра Косенка у першому таймі. Нулі на табло розпечатав Михайло Зварич, вразивши пусті ворота.

Під кінець тайму нідерландці відповіли, але українців від пропущеного врятувала стійка. Врешті помаранчеві змогли зрівняти у другій 20-хвилинці після голу Саїда Бузамбу.

На 31-й хвилині збірна України знову повела у рахунку завдяки результативному удару Андрія Мельника. Після цього українці ще кілька разів мали гострі моменти, аби збільшити перевагу, але десь забракло точності.

Втім, фінальну крапку у зустрічі з нідерландцями наші хлопці поставили менше, ніж за хвилину до кінця гри – дублем відзначився Мельник.

ЧС-2024 з футзалу. Нідерланди — Україна – 1:3

Голи: Бузамбу, 29 — Зварич, 6, Мельник, 31, 40

На стадії групового етапу ЧС-2024 з футзалу збірна України здобула дві перемоги – над Анголою (7:2) та Афганістаном (4:1), але зазнала розгромної поразки від Аргентини (1:7).

Наступний суперник синьо-жовтих на Мундіалі визначиться у матчі між Іспанією та Венесуелою, що відбудеться 25 вересня.

Зазначимо, що збірна України вдруге в історії зіграє у чвертьфіналі на чемпіонаті світу з футзалу. Вперше це сталося у 2012 році, коли в 1/4 фіналу наша команда програла Колумбії (1:3).