Тонкощі торгівлі криптовалютою: з чого варто починати
Дедалі більше інсайдерів запевняють, що починати торгувати криптовалютою вже пізно, адже збільшення популярності свідчить про те, що потрібно шукати нові ніші для розвитку та особистого збагачення.
Насправді така думка помилкова. З огляду на те, що курс біткоїна продовжує зростати, попри зовнішні чинники, крипта залишається привабливим інструментом для заробітку. Тому починати торгувати криптою потрібно тоді, коли зручно саме вам.
Достатньо лише знати, як почати.
Безпека понад усе
Напевно немає людей, які б не чули про біткоїни. Це найрозповсюдженіша цифрова валюта, яка стала популярною за останні кілька років.
Всупереч тому, що існує кілька сотень, якщо не тисяч найменувань, окрім біткоїна, лише кілька десятків мають особливий попит. І саме на них можна заробити. Але, незалежно від назви й вартості, токени по суті представлені файлами, які зберігаються в особливому цифровому форматі, блокчейні. Це особлива база даних.
Та це далеко не все. Перш ніж починати торгувати валютою, варто розуміти, що необхідно не тільки заробити, а й зберегти власні кошти. Саме тому рекомендується:
- не передавати паролі входу третім особам, зокрема не залишати свої дані на сторонніх ресурсах;
- не переходити за посиланнями, які прийшли від сторонніх осіб;
- користуватися різними паролями на сайтах;
- змінювати свої дані входу кожні два-три тижні.
І найголовніше – за створення пароля варто застосовувати важкі конструкції, в яких немає асоціативного зв’язку. Рандомні комбінації великих й малих літер, чисел, спеціальних знаків – необхідний мінімум безпечного пароля.
Водночас зберігати пароль потрібно в безпечному місці, також можна зробити кілька дублікатів. Зокрема й на цифрових носіях.
Бо якщо втратите його, доступ до криптогаманця також буде втрачено. І ніхто не зможе допомогти відновити вхід, поки не знайдете пароль.
Створення криптогаманця: вибираємо відповідний варіант
Є кілька варіантів:
- мобільний застосунок для смартфонів;
- програма, розроблена для зберігання і використання на жорсткому диску ПК;
- апаратний, що візуально нагадує флеш-носій і працює за схожим принципом;
- паперовий, має вигляд звичайного QR-коду для доступу до гаманця.
Радимо ретельно ознайомитися з особливостями кожного формату. Наприклад, апаратний також називається холодним гаманцем, він розроблений виключно для рідкісного використання і дає змогу зберегти кошти в безпеці.
Як почати торгувати
Насамперед необхідно зареєструватися на біржі. Радимо використовувати біржі, які працюють давно, і де можна ознайомитися з відгуками інших користувачів щодо тонкощів співпраці.
Не зайвим буде ознайомитися і з тим, чи здійснювалися хакерські атаки та наскільки вони були успішними. Таку інформацію легко знайти в мережі.
У процесі реєстрації потрібно буде вказати правдиві дані, зокрема паспортні, й навіть надати фото. Не варто хвилюватися: це стандартна процедура.
Зверніть увагу, що перед початком не потрібно вкладати всі наявні кошти. Великий ризик усе втратити буквально в перші години. Краще починати з малого.
Також не слід очікувати блискавично прибутку, найімовірніше, він буде протягом кількох тижнів. А ще важливо відстежувати світові події, адже вони часто мають суттєвий вплив на коливання крипти.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-25 12:26:52