Чому авіабомби все частіше падають у Росії: відповідь Мусієнка
Нещодавні вибухи у Бєлгороді пов’язані з позаштатними ситуаціями з переорієнтацією російських Фабів на функції керованих авіабомб на кшталт Джейдамів.
Про це в ефірі Єдиних новин повідомив військовий експерт Олександр Мусієнко.
– Справа у тому, що ця гонка озброєнь, у яку Росія влізла разом з США. Є Джейдами, ви ж знаєте, що наші Сили оборони використовують, наша авіація, Повітряні сили. Це керована бомба дальністю на 73 км, вона адаптована, фактично з бомби створюється ракета, яка летить на 70 км, там датчики GPS, відповідна над нею навісне таке обладнання у вигляді крил.
Росія вирішили зробити це зі своїми Фабами, але вони важкі. Це 1,5 тонна бомба. Вони їх підвішують, але у них вже не перший раз позаштатні ситуації пов’язані з тим, що їм потрібно набрати швидкість, висоту. І ця бомба фактично уже готова до використання, а пілоти ще не готові її запустити. Вона активується і що йому з нею робити. Він на посадку з нею піти не може, бо вона вибухне, він її нікуди вже не може діти. І вони роблять скид. А де вони роблять скид – це вже питання, – пояснив експерт.
Крім того, він зазначив, що через перекидання сил Росія наразі не прикрита, що створює прогалину, якою можна скористатися за умови наявності можливостей.
Нагадаємо, що вночі 20 квітня в Бєлгороді пролунав потужний вибух на одному з центральних перехресть міста. Вибуховою хвилею потрощило сусідній будинок і автомобілі.
Згодом з’явилося відео моменту падіння російської бомби в Бєлгороді.
При цьому згодом у місті на вулиці Шаландіна, де нещодавно з літака Су-34 впала авіабомба , знайшли ще один авіаційний боєприпас.
Фото: Жесть Белгород
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-23 15:34:05