Новини Чернігова

9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ ВІДЕО

Будівельні матеріали м.Ніжин

9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ ВІДЕО

Обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ. 9-річна Кіра з Чернігова пішла з батьками до перукаря, щоб допоміг їй правильно відрізати коси, які ніколи в житті не підстригала.

Така ідея прийшла в укритті, де ховалася з родиною від обстрілів. Гроші захотіла передати воїнам, які боронять Україну.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

«В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ», — розповідає Кіра.

9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ ВІДЕО

Батько дівчинки Іван каже, що таке бажання дівчинки його дуже зачепило.

«Я, звичайно, не був проти. Навпаки, чесно кажучи, я мало не заплакав. Це якось так зачепило мене. Ми два місяці обдумували, шукали: так-так, ні-ні…Коли сюди повернулися, а ця ідея та бажання в неї не зникли, вона знов і знов про це говорила. Кажу: «Все вже, давай». Наважились».

В родині Губіних четверо дітей. Вони переїхали до Чернігова два роки тому. Їхній будинок стоїть на околиці міста, яку з перших днів війни обстрілювали російські війська. Будинок встояв, але потребує ремонту. На питання, чому не витратила гроші на ремонт, наприклад, своєї кімнати, Кіра відповідає:

«Ну тому що їм не потрібні якісь там підсвітки у кімнату. Їм потрібен, наприклад, хліб, їжа, вода. Можливо, на рації якісь там вони збирають. Тому я їм повинна додати. Я так думаю, що повинна прямо. Просто я хочу хоч щось зробити для ЗСУ».

За свої коси Кіра отримала 3,5 тисячі гривень.

9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ ВІДЕО

Гроші Кірині батьки перерахують своїм друзям військовим на передову.

«У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори», — розповідають батьки.

А Кіра сподівається, що її приклад надихне й інших.

«Маленька 9-річна дівчинка відрізала волосся і віддала гроші на ЗСУ. Чому у мене є багато грошей і нічим не допомагаю? І, можливо, вони щось дадуть».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь