Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

6,7 млн українців дізнаються про Covid-19 від МОЗ та Інституту когнітивного моделювання – Google

Оголошення Міністерства охорони здоров’я щодо небезпеки коронавірусної хвороби демонструвалися в інтернеті найбільше серед усіх інших інформаційних ресурсів.

Про це повідомляється у презентації, яку надіслала компанія Google. Комунікаційну підтримку МОЗ у період пандемії здійснює команда Інституту когнітивного моделювання.

Із квітня інформаційні повідомлення від МОЗ щодо коронавірусу демонструвалися у 92% випадків у запитах користувачів. Вони охопили потреби 6,7 млн українців.

– Інформування населення щодо загроз Covid-19 було одним із пріоритетних у міністерстві та головним завдання для Інституту когнітивного моделювання.

Завдяки цьому українці щоденно дізнавалися про те, як убезпечити себе від інфікування коронавірусом, як проявляється хвороба та читали актуальну статистику за регіонами, – зазначив засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.

Найпопулярнішими запитами користувачів в Інтернеті стали ковід 19, ковід україна та статистика ковіду в Україні.

Також повідомлення МОЗ обирали під час пошуків інформації щодо симптомів коронавірусної хвороби та ситуації з Covid-19 у регіонах.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-17 13:55:40