Місто і регіон

6 способів передачі показань лічильника газу

6 способів передачі показань лічильника газу

Для того, щоб оплачувати лише за спожиті кубометри газу, споживачам необхідно щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з першого по п’яте число.

Передати показання приладу обліку можна такими способами:

1. Зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Для реєстрації кабінету необхідно вказати номер особового рахунку і суму останнього платежу. Детальну інструкцію як зареєструватися в Особистому кабінеті, читайте на сайті 104.ua у розділі «Як зареєструватися».

2. Зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище).

3. За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл.

Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно.

Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу. За даними операторів, вартість відправлення SMS на номер 7104 для абонентів мережі "ПрАТ "Київстар" становить 1.00 грн грн, ТОВ «лайфселл» (lifecell) – 1.00 грн, ПрАТ "МТС Україна" (МТС і Vodafone) – 1.00 грн. Тарифи зазначені з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду.

4. Електронною поштою contact@cn.104.ua, вказавши номер особового рахунку або ПІБ та адресу

5. За номерами контакт-центру 0462-616-204, 067-65-64-104 (спілкуватись з голосовим меню) за допомогою IVR (цілодобово). Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.

6. Зателефонувавши в контакт-центр (спілкуватись з живою людиною), який працює без вихідних з 8.00 до 20.00 год., без обідньої перерви.

Через деякий час споживачам варто перевірити, чи зафіксувалися показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua або мобільний додаток 104 Mobile.

Нагадуємо, що передані  показання відобразяться в системі не відразу. В залежності від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104.ua) до 5 робочих днів (електронною поштою).

 

Щомісячна передача показань лічильника газу допоможе уникнути різниці між розрахунковим та фактично спожитим об’ємом газу!

За матеріалами cn.104.ua

Джерело: mynizhyn.com