Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

50 ножових поранень знайшли на тілі хлопчика, у вбивстві якого підозрюють його батька

50 ножових поранень знайшли на тілі хлопчика, у вбивстві якого підозрюють його батька

Два місяці тримання під вартою без можливості внести заставу проведе підозрюваний у вбивстві 8-річного сина.

Як повідомляє Суспільне, він просив домашнього арешту. Його адвокат сказав, що оскаржуватиме це рішення суду. Каже, до кримінальної чи адміністративної відповідальності чоловік раніше не притягувався.

Нагадаємо, 3-го серпня неподалік села Скорінець у полі із соняшниками знайшли мертвим 8-ми річного хлопчика. На тілі дитини нарахували 30 ножових поранень в спину та 20 в грудну клітину, сказав прокурор Ігор Кондратюк. Ймовірне знаряддя злочину, кухонний ніж, пізніше знайшли в барсетці у рідного батька хлопця.

«Можливо мали місце факт насильства в сім’ї, але з тих показань, які є зараз – батько дуже любив свою дитину. Зі слів матері, з нею у нього були не прості відносини, але дитину він дуже любив та піклувався. Часто телефонував, запитувався, що з сином і як», – сказав заступник прокурора Михайло Подоляк.

Чоловік проходив лікування в обласній психоневрологічній лікарні у травні-червні 2018 року, проте на обліку він не перебував.

Сім’я розлучилася рік тому. Чоловік жив з батьками в Прилуках, матір дитини – у Чернігові. Час від часу батько забирав хлопця гостювати до себе. У день вбивства батько віз дитину у Чернігів до матері. За кермом авто був дідусь.

Протягом поїздки з Прилук до Чернігова батько просив декілька разів, щоб машина зупинялася він виходив подихати повітрям, розповів Михайло Подоляк.

Зі слів прокурора, зупинилися і біля села Скорінець, потім батько з сином пішли гуляти до лісу. Через кілька годин дідусь почав хвилюватися. Пізніше подзвонив матері дитини. Вона приїхала на місце і викликала поліцію.

«Це було приблизно о 7-й годині, вони його шукали по лісу і пізніше побачили, що підозрюваний з’явився біля машини. Його вигляд, плями, які на ньому були, викликали обґрунтоване занепокоєння і підозри в тому, що сталось недобре

50 ножових поранень знайшли на тілі хлопчика, у вбивстві якого підозрюють його батька

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.08.2020