Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

50 кілометрів траси Ніжин – Прилуки планують здати у цьому році


Наразі у верхньому шарі 32 кілометри дороги, а 44 кілометри вже з шаром нової основи. Поки погода дозволяє проводити ремонтні роботи, новим покриттям закрити плануємо близько 50 кілометрів. Зараз це першочергові роботи. 


Окрім асфальтобетону, на цій дорозі передбачено чимало інших видів робіт. У листопаді підрядник займатиметься облаштуванням дороги засобами безпеки дорожнього руху. Це і нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків, напрямних стовпчиків, металевого бар’єрного огородження. На такій протяжності ремонту це чималий об’єм робіт.

Згодом мають розпочатись і роботи з влаштування ліній освітлення по населеним пунктам. Першою буде Товкачівка Прилуцького району. 

Також підрядник по завершенню робіт з асфальтобетоном займатиметься підсипанням укосів дороги. Обрізанням та видаленням аварійних дерев. 

Загальна протяжність ремонту – 75 кілометрів. Повністю завершити тут ремонтні роботи плануємо до кінця травня 2021 року. У 2020 році – закриваємо ділянку від розворотного кола з дорогою Н-07 Київ – Суми до Талалаївки Ніжинського району. У наступному – від Талалаївки до Зруба (перехрестя з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ).

Підрядна організація – спільне українсько-німецьке підприємство Автострада.
 
В процесі ремонту тут:

– укладається нове підсилене покриття (товщиною більше 40 сантиметрів);
– укріплюються узбіччя;
– ремонтується сім мостів;
– по населеним пунктам встановлюється освітлення та відеокамери;
– встановлюються нові дорожні автопівільйони.

облаштовується уся необхідна інфраструктура для організації безпеки дорожнього руху (знаки, напрямні стовпчики, металеве бар’єрне огородження, розмітка тощо).

Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин – Прилуки бачить уперше за 50 років. А навантаження на неї чимале – до 4 тисяч авто на добу, причому значна частка – це великоваговики

В рамках Програми президента України Велике_будівництво у 2020 році у Чернігівській області планується охопити ремонтом 196 км доріг державного значення.


траса, дорога, ремонт

траса, дорога, ремонт

траса, дорога, ремонт

траса, дорога, ремонт

траса, дорога, ремонт

Джерело: mynizhyn.com
2020-11-03 16:51:03