Україна і світ

5 років від дня створення: як в Україні відзначають День нацполіції

Попри те, що День Нацполіції 2020 в Україні відзначатимуть 4 липня, все ж деякі урочисті заходи, приурочені до свята, відбулися вже сьогодні.

На відміну від минулих років, через коронавірус традиційних урочистостей на Софіївській площі цьогоріч не буде. Деякі заходи відбудуться тільки в Академії Нацполіції.

Зокрема, сьогодні тут проходить випускний у патрульних. Захід проводять на вулиці з дотриманням карантинних вимог. Всі присутні в масках і сидять один від одного на відстані одиного метра.

  • День поліції 2020: як святкують в Україні
  • День поліції 2020: як святкують в Україні
5 років від дня створення: як в Україні відзначають День нацполіції / 2 фотографии

Заступник міністра внутрішніх справ Сергія Яровий повідомив, що 95 випускників незабаром вирушать працювати у регіони.

А голова Нацполіції Ігор Клименко від себе додав, що наразі Україна не реформує силовий орган, а створює його з нуля. Тому кожен, хто хоче працювати слідчим чи поліцейським, обов’язково має пройти школу патрульного і щонайменше рік пропрацювати у цьому підрозділі.

День Нацполіції України щороку відзначають 4 липня відповідно до указу президента від 2018 року. У 2015 році Верховна Рада ухвалила закон про Національну поліцію, а 4 липня на Софійській площі склали присягу на вірність Україні перші співробітники нової поліції.

Першим містом, де запрацювала нова поліція, став Київ.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV

Теги
Close