Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

5 переваг Microsoft Teams для навчання онлайн

Microsoft Teams – чудовий інструмент для онлайн-комунікації вчителя і дитини, що актуально з приходом 1 вересня і відновленням навчального процесу.

І хоча українські школярі переважно вийшли на уроки, Факти ICTV підготували матеріал про переваги Microsoft Teams під час організації дистанційного навчального процесу.

Топ-5 корисних функцій Microsoft Teams для проведення уроку:

  • Стрімінг. Дозволяє ділитися підготовленим матеріалом уроку з усіма учнями, які навчаються у віртуальному класі.
  • Клас онлайн. Завдяки інструменту можна організувати віртуальну класну кімнату. Учасники можуть ділитися файлами, виступати та вести двосторонні бесіди.
  • Виступ онлайн. Кожен учень зможе виступити перед віртуальним класом, інші ж можуть прокоментувати його доповідь голосом або у вигляді коментаря.
  • Запис уроку. Корисна функція, яка дозволяє записувати сесії, а потім ділитися ними з тими учнями, які не змогли бути присутніми на уроці.
  • Повідомлення. Інструмент дозволяє нагадувати школярам про початок уроку.

Крім того, за допомогою Microsoft Teams можна проводити не лише уроки, а й позаурочну роботу, гуртки, класні збори і виховні години.

Дистанційне навчання

Попри те, що школярі 1 вересня пішли до школи, ситуація в Україні з коронавірусом залишається напруженою, через що діти ще можуть повернутися до навчання онлайн.

Раніше Факти ICTV писали про те, як проводити онлайн навчання.

Інструкцію, поради школярам та вчителям дивіться на нашому сайті.

Джерело: Microsoft

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-01 09:41:14