Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

5 кленів видалено по Широкомагерській

Всього декілька годин знадобилося працівникам комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», щоб провести масштабне  видалення п’яти кленів по вулиці Широкомагерська, на тротуарі біля ЗОШ №10.

Для спилювання цих велетнів знадобилось перекрити рух автотранспорту від перехрестя з вулицею Московська до перехрестя з вулицею Чернігівська. До видалення дерев була залучена спеціальна техніка підприємства: автокран, автовишка та вантажівки. Працювала бригада працівників з благоустрою разом з кваліфікованим вальником дерев КП «ВУКГ», які оперативно та якісно видаляли дерева і відразу розпилювали їх на частини, щоб можна було якомога швидше звільнити проїжджу частину від залишків деревини.

Перед спилюванням кожного клену, стовбури великих гілок дерева спочатку фіксувались та страхувались за допомогою автокрану, а потім виконувалось, безпосередньо, саме спилювання кожної великої гілки.

Після спилювання величезні гілки обережно вкладались на проїзну частину вулиці, а потім розпилювались на частини і вивозились з місця валки до території комунального підприємства “ВУКГ”.

В результаті кропіткої та складної роботи було проведено валку 5 великих кленів.  Роботи виконано якісно та оперативно, а завтра буде видалено ще й пні, що залишились на території тротуару який активно будується для потреб комфортного пересування всієї перехожих, а також школярів ЗОШ №10 і їх батьків.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Ви довіряєте нам – а ми відповідаємо за свою компетентність!

Unenizh.org.ua
2021-06-10 15:46:04