Місто і регіон

35-річну ніжинку розшукали в Польщі – ПравдаТУТ Ніжин

30 травня 35-річна ніжинка Лілія Бондаренко з валізами пішла з роботи в напрямку автостанції у Млаві (Польща), пише val.ua.

Валентина Войтенко, мама Лілії, зазначає що в неї може бути психічний розлад. Рік тому розлучилася з чоловіком. Лілія дуже це переживала. Лікувалася в психоневрологічній лікарні. Казала, що хоче змінити місце роботи.

«Онуку Дані – 15 років, через рік вступати, випускний. Хотіла трохи підзаробити. Молодша донька Леся теж на заробітках у Польщі. Ліля раз поїхала, усе нормально. Другий раз я не дуже хотіла, щоб їхала. Якраз весна, може бути загострення. Таблетки не приймала, казала, що все в порядку. Спочатку доньки працювали разом у Млаві. Тоді Ліля перейшла доглядати стареньку бабусю, а Леся разом із іншими дівчатами переїхала в місто Слава, ближче до Німеччини. Кажуть, наші бачили Лілю першого червня у Млаві, в парку. Із двома валізами, сумкою. Там же не так, як у нас, у парку ночувати не можна. Кажуть, до неї підходив охоронець. Та що казав, що вона відповідала, не знаємо», – розповідає мама Лілії Валентина Войтенко.

ЇЇ телефони не відповідають. Лише 31 травня з чужого польського номера телефонувала колишньому чоловікові.

«Я попросила номер, подзвонила. Слухавку взяв чоловік. Каже, підійшла, зателефонувала та пішла. Після цього зв’язок обірвався», – зазначає Валентина Войтенко.

Сестра зниклої Леся написала в Інтернеті про зникнення Лілії.

До поліції родичі не звертались.

«Я точно знаю, що Ліля – у Млаві. Якби хто з наших її побачив, довів до автостанції, щоб сіла на автобус до Варшави. Там уже б пересіла чи пересадили на київський автобус. А тут вже ми її зустріли б. Дівчата, які її бачили, казали, приблизно 600 злотих було. На наші це десь чотири тисячі. Цих коштів мало вистачити дістатися додому. Якщо в кого є родичі, які працюють у Млаві, допоможіть», – просить мама Лілії.

За матеріалами тижневик «Вісник Ч» №23 (1725), 6 червня 2019 року

4 червня на сторінці Лілії у Facebook з’явився допис про те, жінка знайшлась і з нею все гаразд:

“Дякуємо всім за підтримку та допомогу. Ми її знайшли. Вона – жива, і це головне”.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: nizhyn.pravdatut.ua