Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

300 м до лінії фронту: в Авдіївці досі залишається восьмеро дітей

Попри близбкість передової в Авдіївці досі залишаються восьмеро дітей, яких, ймовірно, цього тижня вдасться вивезти примусово разом із батьками.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив керівник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

– Не всі діти покинули Авдіївку, хоча від крайніх вулиць буквально 300 м до позицій. Фактично лінія фронту в самому місті. Минулого тижня у нас було п’ятеро дітей. На жаль, ця кількість не зменшилася, а навпаки – збільшилася. Зараз їх восьмеро, ще трьох ми знайшли.

Щодо примусової евакуації, вже механізм запущено. Найближчим часом, дуже сподіваюся, що вже цього тижня будемо примусово вивозити дітей…Ми готові брати на себе відповідальність, – наголосив чиновник.

Він нагадав про загибель нещодавно немовляти, батьки якої перед цим відмовилися виїхати з міста.

Зараз дивляться

– Бабуся та дитина живцем згоріли в будинку, а батько та матір зараз пораненнями в лікарні. Мені навіть складно уявити, що у них відбувається в голові. Але для чого було до цього доводити? – додав Барабаш.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

За його словами, люди не дуже хочуть залишати місто, у січні взагалі не виїхав жоден житель, а за лютий-березень – близько 300.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-03 16:07:25