Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

30 мільйонів на ЧТУ та відступ коронавірусу: в міській раді провели виконком

Загроза шаленого зростання захворюваності на коронавірус позаду, однак ситуація досі напружена. Про це повідомили в Чернігівській міській раді під час засідання виконкому.

«Кілька десятків хворих уже на тій стадії, коли їх можна виписувати. Відповідно, трошки зменшилася кількість хворих на стаціонарі»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Говорили і про ремонт дороги по вулиці Князя Чорного. Роботи тут продовжать ще на місяць.

«До 15 травня. Це питання пов´язане з тим, що там ґрунтові води, треба робити дренаж, тобто додаткові роботи, яких ми не передбачали»,- Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ ЧМР.

А у зв’язку з ремонтом теплової мережі з 19 квітня перекриють дорогу через приватний сектор.

«Перекриття руху під час виконання робіт по провулку Гомельський у м. Чернігові»,- Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго».

Також під час виконкому визначили механізм, за яким інвестор-забудовник має відшкодувати місту вартість квадратних метрів. Відповідні зміни внесли до міської програми із забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду.

«Якщо реалізація програми не передбачає відселення наймачів квартир, інших житлових приміщень, то інвестор-забудовник компенсує територіальній громаді міста Чернігова вартість таких квартир. Розмір компенсації дорівнює опосередкованій вартості спорудженого житла по Чернігівській області за 1 м2 загальної площі квартир на момент ухвалення міською радою рішення про їх списання»,- Сергій Калюжний, начальник управління архітектури та містобудування ЧМР.

«Якщо по Попудренка, 16 хтось іде в суд і відшкодовує в нас нанесену собі шкоду, то потім внесені зміни дають змогу отримати компенсацію до міського бюджету. Ми домовляємося, що передається місту квартира, ми відшкодовуємо збитки. І в інвестора потім нема проблем із цією квартирою і цим мешканцем, але він відшкодовує місту ці кошти»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Окрім цього, виконком виділив додатково 30 мільйонів гривень на утримання тролейбусного управління.

«Це пов´язано з тим, що зараз карантинні обмеження, і ми з розрахунку на те, якщо вони будуть продовжуватися надалі на три місяці… На місяць 10 млн – таких витрат зазнає тролейбусне управління. З огляду на те, що ми не можемо виплачувати компенсації за пільгові перевезення, пропонується внести такі зміни»,- Олександр Рижий, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури і зв´язку.

Також обговорили доходи до бюджету міста в першому кварталі цього року. Під час виконкому начальник фінансового управління Олена Лисенко зазначила, що власні надходження збільшилися лише на 8,6%.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

15.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова