Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

3-річній дівчинці, що вижила під час страшної пожежі на Чернігівщині, потрібна допомога

3-річній дівчинці, що вижила під час страшної пожежі на Чернігівщині, потрібна допомога

3-річна Єва Харченко, що потрапила до обласної дитячої лікарні із 47 відсотками опіків тіла після пожежі на Борзнянщині, потребує допомоги столичних медиків.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив головний лікар медичного закладу Олександр Карета.

«Дитя було вкрай важким. Наразі стан дитини стабільний, середньої тяжкості. Перебуває у відділенні інтенсивної терапії: є дуже глибокі опіки на кистях рук та обличчі. Єва потребує четвертого рівня надання допомоги, для проведення пластичної хирургії. Ми домовляємося, аби після свят переправити її до Києва», – розповів очільник обласної дитячої лікарні.

За його словами, їжу та медикаменти Єві приносить мама, 27-річна Тетяна Харченко. Якщо доньку переведуть з реанімації до хірургічного відділення, вона готова лягти разом.

Ліки, яких не вистачає, докуповують волонтери. Тим, хто хоче долучитися, варто знати номер банківської картки мами, Харченко Тетяни Євгеніївни4149 5010 2211 2867.

За повідомленням чернігівських медіа, пожежа, від якої постраждала дівчинка, сталася 20 квітня у Високому на Борзнянщині. Матір пішла за старшим сином, 6-річним Владиком, до дитсадка. 3-річні двійнята, Єва та Богдан, залишилися в хаті самі. За версією рятувальників, діти могли гратися з сірниками. Припускають, що через це зайнявся диван. Хлопчик загинув під час пожежі.

Його сестричку врятував сусід, 52-річний Абіль Гусейнов. Останній повідомив журналістам, що Тетяна понад півроку мешкала з дітьми навпроти. Завжди їх брала із собою скрізь. При цьому усі були чисті і доглянуті.

Фото Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.05.2021