Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

250 га державної землі на Чернігівщині повернули дослідній станції

250 га державної землі на Чернігівщині повернули дослідній станції

Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України відновила права на користування земельними ділянками площею 250 га у Чернігівській області.

Про це Високому Валу повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, досі вказаною державною землею на умовах договору користувалося ТОВ «Ремавтокомплект-Сервіс». Встановлено, що товариство незаконно набуло це право. Крім того, державне майно експлуатували не за цільовим призначенням.

Тому  прокуратура заявила позов до Господарського суду Чернігівської області. 18 травня Феміда відновила права держави та визнала недійсним спірний договір на суму 870 тисяч гривень, укладений між дослідною станцією та ТОВ. Північний апеляційний господарський суд залишив це рішення без змін.

Нагадаємо, фахівці дослідної станції відроджують у Крутах давні сорти відомого на увесь світ «ніжинського огірка». За даними ресурсу youcontrol.com.ua, ТОВ «Ремавтокомплект-Сервіс» з Конотопа на Сумщині займається вирощуванням зернових і технічних культур, гуртовою торгівлею тощо.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.09.2021

Залишити відповідь