Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

24-річному британцю діагностували рідкісну форму раку ока, яку довго не могли встановити

24-річному британцю Фаріду Оладапо діагностували ембріональну рабдоміосаркому лише на 10-й візит до лікарні, рідкісна пухлина на зоровому нерві призвела до того, що його око ледь не вилізло з орбіти.

Що таке ембріональна рабдоміосаркома

Ембріональна рабдоміосаркома є різновидом раку незрілих м’язових клітин з агресивним перебігом. Зазвичай пухлини вражають дітей, хоча можуть виникати у дорослих.

Зараз дивляться

Фарід розповів, що звернув увагу на набряк та синець навколо ока в травні 2022 року. Після перевірки зору його відправили додому. Попри погіршення стану та візитів до лікарів, йому відмовляли у медичній допомозі.

Око ледь не вилізло з орбіти

– Щоразу, коли я йшов до лікарні швидкої допомоги, мені проводили один тест, а потім просто відправляли мене додому, – каже хлопець.

Врешті-решт поневіряння по лікарнях закінчилися. Виявилось, що у хлопця ракова пухлина на зоровому нерві. Після того, як її видалили та зашили око, було проведено біопсію, яка підтвердила діагноз – ембріональна рабдоміосаркома.

Фарід зазнав хіміо- та променевої терапії, а зараз перебуває в стадії ремісії. Хоча він зіткнувся з численними труднощами у встановленні правильного діагнозу, молодий британець завершив навчання та подолав складну ситуацію.

Фото: PA Media

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 12:41:28