Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

18 квітня 2022 р., 54-а доба героїчного протистояння Українського народу російському загарбнику

18 квітня 2022 р., 54-а доба героїчного протистояння Українського народу російському загарбнику

Не дивлячись на те, що ранок розпочався із сигналів тривоги, ситуація у місті спокійна, під контролем ЗСУ та ТрО.
Поліція активно патрулює місто вдень і вночі. Звертаємось до громадян: дотримуйтесь правил дорожнього руху. Не пересувайтесь дорогами, якими рухались ворожі війська, не відвідуйте лісосмуги та ліс.
На території Ніжинської громади й далі діятиме заборона на реалізацію алкогольних напоїв.
Таке розпорядження підписав міський голова Олександр Кодола.
Комунальні служби працюють, продовжуються роботи по благоустрою міста. Сміття вивозиться за графіком, як у довоєнний час.
Бізнес відновлюється, треба, щоб люди працювали, отримували заробітну плату, платили податки, підтримували ЗСУ та сплачували комунальні платежі. Відновити бізнес і колективи – важливо, щоб перезапустити економіку. Адже росія веде з нами війну не лише танками та артою, а й в тому числі на економічному фронті. Чим більше підприємств працюватиме, тим більшим буде внесок у перемогу.
Італійці продовжують надавати гуманітарну допомогу нашій громаді. На вихідних надійшла допомога з Верони. Доставили вантаж з ліками, засобами догляду за дітьми, дитячим харчуванням, продуктами гігієни. Завдяки цій допомозі ми маємо змогу підтримати тих осіб, які виїхали з пекла, з-під обстрілів та знайшли прихисток у Ніжині.
Міська лікарня повернулась до звичайного режиму. Працюють усі відділення, є можливість отримати стаціонарну допомогу. Лікарня усіма препаратами забезпечена.
Держпродспоживслужба моніторить ціни на продукти харчування: у Ніжині вони тримаються на рівні середніх цін по Чернігівській області.
Це ж стосується і цін на паливно-мастильні матеріали.
Управління соціального захисту продовжує реєстрацію внутрішньо переміщених осіб. Частина коштів, що виділені державою для виплат допомоги тим особам, які зверталися до Управління першими, вже надійшли на рахунки.
Call-центр продовжує свою роботу. Кількість звернень зменшилась, але є ряд актуальних питань, з якими ніжинці звертаються для роз’яснень.
Кількість внутрішньо переміщених дітей збільшується і становить 76 осіб. Усі вони включені до дистанційної освіти. Так само і діти, які виїхали за межі міста або за кордон, навчаються дистанційно.
Дякуємо усім за розуміння та підтримку.
Разом до Перемоги! 

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2022-04-18 10:58:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин