Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

17 річний ніжинець, що вижив у жахливій автотрощі на Рівненщині, потребує допомоги

Сльози, біль втрати….27 життів, які не повернути, але є одне, за яке ще можна боротись.

3 травня в Рівненській області сталась наймасштабніша дорожньо-транспортна пригода за останнє десятиліття: зіткнулися мікроавтобус, бензовоз і рейсовий автобус.

Із 38 громадян вижили лише 12 осіб. Наймолодшому пасажиру автобусу, якому вдалось пережити це страхіття, 1 квітня виповнилось тільки 17 років!

17 річний Вадим Скрипець втратив батька у грудні минулого року. Нещодавно, хлопець прийняв вольове рішення: евакуювати матір до Польщі. З Ніжину сім’я відправилась до Києва, звідки вирушила у напрямку Львова, мабуть, в останню поїздку в своєму житті…

Читайте також: Їхали до Польщі на заробітки: на Рівненщині загинула жителька Ніжина, її син у важкому стані

Автобус, у якому їхала сім’я Вадима, в’їхав в уже палаючий бензовоз. У пасажирів було обмаль часу, щоб вибратись, але хлопець не міг покинути єдину рідну людину, яка залишилась у його житті – свою матір. Не дивлячись на нелюдський біль від опіків, він намагався врятувати матір, доки було сил, доки ще міг встояти на ногах… Мати померла на місці, а Вадим отримав 60% опіків тіла.

Наразі хлопець знаходиться в опіковому центрі у м. Рівне. З ним його тітка Олена. За попередніми оцінками, Вадиму потрібно зробити чимало дороговартісних операцій, які, щонайменше, коштують непомірну для сім’ї суму — майже 50 000 доларів США. В умовах війни знайти такі великі кошти вкрай важко, практично не можливо.

Йому 17… У нього ще все життя попереду, він ще може жити, радіти перемозі України над агресором, створити власну сім’ю у вільній і незалежній Україні 🇺🇦, якщо ми допоможемо! Друзі, ви можете дати йому надію на життя, сили, щоб боротись далі!

У кого є можливість допомогти, ось номер картки, на яку тітка збирає кошти на лікування Вадима: ПриватБанк4149 4998 0786 2394Телицький Ігор Віталійович

Прошу МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! Вірю, що разом нам вдастя подарувати хлопцю життя, у нього буде майбутнє, на яке він заслуговує!

Радченко Наталія

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-05 08:52:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин