Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

16 квітня чернігівці прощатимуться з В’ячеславом Лебедем

16 квітня чернігівці прощатимуться з В'ячеславом Лебедем

Прощання з політичним і громадським діячем Чернігова, членом правління обласного осередку «Просвіти», колишнім депутатом міськради від партії «Батьківщина» В'ячеславом Лебедем відбудеться завтра, 16 квітня, о 14.30 на території міської лікарні №2.

Про це у мережі Facebook повідомляє прес-служба міської парторганізації «Батьківщини».

В'ячеслав Вікторович народився 10 травня 1965 року. Мав вищу освіту і науковий ступінь з економіки. Проживав у Чернігові. Займався підприємницькою діяльністю, очолював декілька компаній.

Заснував та певний час очолював низку громадських організацій. Активно відстоював збереження Залізничного скверу у Чернігові, боровся за зниження житлово-комунальних тарифів. Був учасником чернігівського Євромайдану.

На виборах мера Чернігова 2010-го посів 2-ге місце (поступився Олександру Соколову). З 2001 по 2015 був депутатом міськради, два останніх скликання – від партії «Батьківщина». 2019-го балотувався на голову ОТГ села Киїнка під Черніговом.

Нагадаємо, В'ячеслав Вікторович помер 14 квітня вранці у Чернігові від інфаркту.

Редакція Високого Валу висловлює співчуття рідним, близьким, друзям та колегам померлого. Лебідь запам’ятався нам, як професіонал своєї справи, щира, добра і позитивна людина. Він був справжнім економічним експертом, до якого за коментарями зверталися журналісти центральних та місцевих ЗМІ. Тому звістка про смерть шокувала нас. Сумуємо разом з усіма, хто знав В'ячеслава Вікторовича…

Фото – Віктор Кошмал.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.04.2021