Місто і регіон

13 багатодітних родин із Ніжина отримали “миколайчиків” – ПравдаТУТ Ніжин

Багатодітні сім’ї з Ніжина та з Носівщини до Дня Святого Миколая отримали подарунки. Від імені голови ГО “Правозахист Плюс” Анатолія Гунька передали родинам подарункові набори солодощів представники ВО “Батьківщина” – Ярослав Опанасенко, Сергій Пулінець, Ірина Прощенко, Олександр Дудін.

“Миколайчиків” вручили 44 дітям: 13 сім’ям з Ніжина та 1 – із Володькової Дівиці. Найбільшою родиною в Ніжині виявилась сім’я Дригулич. Тут виховується й зростає 9 дітей. Серед них: 14-річний Євгеній, 12-річний Нікіта, 11-річний Ілля, 10-річний Олександр, 8-річна Дар’я та 6-річний Владислав. 8 дітлахів має сім’я Скотар, 6 – родина Хондогих з Володькової Дівиці.

“Не всі діти в багатодітних сім’ях можуть повноцінно отримати батьківську увагу та тепло. Батьки не можуть собі дозволити кожній дитині придбати приміром велосипед, комп’ютер чи солодощі. На це часто банально не вистачає коштів. Як на мене, дбати про такі родини має бути в пріоритеті. Ми вирішили, якщо в нас є можливість привітати цих дітей, то чого б цього не зробити. Малеча не чекала нашого візиту. Раділа, коли до них прийшли Святий Миколай та Снігуронька. Побачили щасливі дитячі обличчя – і нам від цього вже приємно. Головне – не подарунки, а увага”, – зазначає Ярослав Опанасенко.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close