Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

110 тисяч гривень аліментів виплачено чернігівцями завдяки суспільно корисним роботам

110 тисяч гривень аліментів виплачено чернігівцями завдяки суспільно корисним роботам

Свіже повітря та садовий інвентар – атрибути, що описують не тільки клопоти на присадибній ділянці, а й відбуття адміністративного покарання у вигляді суспільно корисних робіт. Такий примусовий захід застосовують до осіб, котрі, окрім фінансових можливостей, не мають бажання працювати та не прагнуть розрахуватися з власними дітьми.

Завдяки сукупному розміру аліментної заборгованості, що перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців із дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, та вмотивованій постанові фахівців юстиції судом назначається строк покарання. Від 120 до 360 годин доведеться відпрацювати боржникам, виконуючи роботи чи то з благоустрою населеного пункту, чи то за нереалізованим фахом.

«Існують випадки, коли таке адміністративне стягнення докорінно змінювало долі родин. Це не дивує, оскільки примусове працевлаштування дозволяє поступово погашати заборгованість. Водночас трапляються життєві ситуації, коли навіть після закінчення присуджених годин деякі батьки залишаються вже на добровільній основі виконувати звичні їм роботи, таким чином не лише налагодивши стабільну виплату аліментів, а й отримавши постійне місце роботи», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця додала, що в І кварталі 2021 року завдяки складеним державними виконавцями протоколам про притягнення неплатників аліментів до суспільно корисних робіт було відшкодовано майже 230 тисяч гривень аліментного боргу, зокрема на Полтавщині діти отримали майже 56 тисяч гривень аліментів, на Сумщині – близько 63 тисяч гривень і 110 тисяч гривень дитячих коштів повернуто на Чернігівщині.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова