Місто і регіон

105-а річниця бою під Крутами

105-а річниця бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня 105 річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.
На початку березня 2022 року неподалік місця подвигу Героїв Крут знову відбулися бої захисників України з російськими окупантами, які наступали на Київ. Через 104 роки під Крутами наші війська зупинили наступ ворога, завдали йому болючих втрат, захистили наше місто Ніжин.
Крути – символ боротьби за незалежність України у ХХ і ХХІ століттях.
Сьогодні на захист України стали тисячі українців, які ще вчора були мирними людьми: вчителі, студенти, менеджери, бізнесмени, історики, співаки.
Щира вдячність та повага всім, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній, незалежній країні на своїй землі.
Попри те, що за 100 років не змінився ні ворог, ні його методи війни, ми повинні завершити цю боротьбу. Бо наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного демократичного розвитку власної держави. Й готове цей вибір захищати, кожен на своєму фронті!

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2023-01-29 17:15:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин