Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

100 днів роботи Чернігівської обласної ради: великих успіхів немає

100 днів роботи Чернігівської обласної ради: великих успіхів немає

Обласна рада нового скликання не досягла особливих успіхів.

Про це в проєкті «Кава з депутатом», який започаткував прес-центр газети «Деснянська правда», заявили керівники «парламенту» Чернігівщини.

Зокрема голова обласної ради Олена Дмитренко, оцінюючи перші 3 місяці роботи, визнала: особливо похвалитися нічим.

«Я не готова сказати, що ми досягли великих успіхів. Це було б неправильно. Великих успіхів і досягнень наразі немає. Ми в процесі», – зізналася Дмитренко.

На її думку, не можна вважати ідеальним і бюджет області. Його ухвалили з дефіцитом, «дірку» у 372 мільйони гривень ще слід залатати. Мовляв, шляхів наповнення не так і багато. Надходжень через пандемію коронавірусу буде «ще менше».

Заступник голови обласної ради Дмитро Блауш не погодився: успіхи є, але не усі можна відчути зараз. Слід зачекати хоча б рік, коли вдасться залучити додаткові кошти.

«Ми розробили програму «Питна вода», що стосується проблем, які постануть перед кожним мешканцем області через 10 років», – пояснив Блауш.

Зі своїми ж труднощами керівники самоврядного органу, схоже, справляються більш успішно. Наприклад, Блауш одержує зарплату без затримок. А вона у нього 17-18 тисяч, якщо вірити посадовцю.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.03.2021