Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

10 цікавих фактів, після яких ви подивитесь на підгузки інакше

10 цікавих фактів, після яких ви подивитесь на підгузки інакше

Імідж*

Підгузки стали повсякденним засобом гігієни в сім’ях, де є маленькі діти. Кожен малюк в середньому використовує до 6000 памперсів за своє життя.

Ми зібрали цікаві факти про ці гігієнічні засоби, які допоможуть не лише покращити догляд за новонародженим, а й, можливо, ви знайдете нове застосування цим предметам.

1. Памперси – це геніальний винахід, який поліпшив життя багатьох сімей. Але мало хто знає, кому ми маємо бути за це вдячні. Американка Маріон Донован пошила перший у світі підгузок зі шторки для душу, а замість наповнювача поклала серветки. Вона це зробила через нестачу бавовни під час Другої світової війни, але пластиковий матеріал зупинив протікання, тому вона вирішила його запатентувати.

2. Попри успіх багаторазових підгузків, в одноразових ніхто не бачив потенціалу. Більш того, коли Маріон Донован хотіла продати свою нову ідею компаніям, з неї відкрито сміялись. Ситуація змінилась лише коли до справи став промисловий гігант Procter & Gamble, але й вони зробили продукт успішним лише з другої спроби.

3. Чи звертали ви увагу, що виробники радять змивати кал з памперсів в туалет? Це правильний спосіб утилізації відходів життєдіяльності людини. Але все відбувається навпаки: понад 90% відходів з одноразових підгузків йдуть на звалище, і лише 5% потрапляють у стічні системи, де їх правильно утилізують.

4. Дослідники підрахували, що життєвий цикл памперсів становить близько 250-500 років, в залежності від матеріалів, з яких вони зроблені. Ще жодна людина не прожила достатньо довго, щоб побачити, як розклався перший одноразовий підгузок.

5. Підгузки коштують досить дорого. «Теж новина!» – скажете ви. Але якщо підійти до покупок з розумом, можна добре зекономити. Якщо ви купуєте нову марку, обирайте невеликий пакунок, щоб протестувати товар. У разі, якщо якість вас не влаштує, ви втратите небагато грошей. А якщо ви впевнені у своєму виборі, рекомендуємо обирати великі пакування – так ціна кожного окремого памперса буде значно нижчою. Крім того, в інтернет-магазині Panama за цим посиланням https://panama.ua/categorys/76313/ ви отримаєте безкоштовну доставку в Чернігів та область.

6. Абсорбент з памперсів можна використовувати для вирощування рослин. Для цього необхідно залити підгузок водою та дочекатись, доки вона вбереться. Потім дістати гель, який утворився, та змішати його з землею. Оскільки цей абсорбент добре тримає вологу, поливати рослини доведеться вдвічі рідше. Також гель можна використовувати для пророщування насіння.

7. Памперси допоможуть позбавитись протікання крану на певний час. Ви приємно здивуєтесь, скільки рідини може увібрати цей маленький предмет.

8. Ще один незвичайний спосіб використання памперсів – створити багаторазовий лід. Для цього налийте у підгузок склянку спирту, замочіть предмет у воді, а потім покладіть у морозильну камеру. Використовуйте такий лід для зняття набряків, або охолодження.

9. А якщо ви спустили книгу у воду, або пролили на неї напій, повернути її до нормального стану теж допоможе памперс. Розгорніть книгу на середині, покладіть зверху підгузок та залиште їх на сонці, або перед вентилятором. Абсорбент вбере вологу.

10. Якщо ви шукаєте екологічні альтернативи підгузкам, зверніть увагу на багаторазові засоби гігієни для дітей. Вони діють за тим же принципом, що й одноразові. Єдина відмінність лише в тому, що їх можна прати та використовувати знову і знову, доки малюк з них не виросте.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.02.2021