Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

1

На території Чернігівщини активізувалися шахраї. У поліції закликають громадян проявляти пильність. Наводимо найбільш розповсюджені шахрайські схеми: 1. Ваш родич скоїв ДТП чи потрапив у поліцію. Якщо незнайомець представляється поліцейським або лікарем та в телефонному режимі запевняє, що ваш родич потрапив у ДТП і терміново потребує грошей – зупиніться. Насамперед вам необхідно перевірити правдивість інформації. Подзвоніть безпосередньо до вказаного родича або на лінію 102!
2. Вашу банківську картку заблоковано Шахрай видає себе за співробітника банку і під різними приводами намагається дізнатися реквізити картки (номер, пароль, код). Ця інформація дасть йому можливість вкрасти ваші гроші з банківської картки. Тримайте цифри в таємниці від сторонніх очей.
3. Передплата товару чи послуги Не варто робити передоплату за товар чи послугу наперед, якщо плануєте придбати товар у неперевіреного продавця. В протилежному випадку, після отримання грошей, шахрай перестане виходити на зв’язок із вами.
4. Вам пощастило виграти приз Не вірте смс-повідомленням про виграш. Наступний крок шахраїв – вмовити вас сплатити так звану заставу за вигаданий приз.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2021-01-18 16:04:03