Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

1 квітня стартує прийом документів до перших класів шкіл Чернігова

1 квітня стартує прийом документів до перших класів шкіл Чернігова

З 1 квітня у школах Чернігова стартує прийом документів до перших класів. Він триватиме до 31 травня включно. Порядок прийому до шкіл Чернігова змін не зазнав. 

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Заяву про зарахування мають особисто подати батьки або законні представники, пред’являючи паспорт. Також слід принести копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку про стан її здоров’я з висновком, що хлопчик чи дівчинка може відвідувати освітній заклад. Батькам, що мають дітей з особливими потребами, варто надати також висновок інклюзивно-ресурсного центру.

У разі потреби батьки можуть подати додаткові документи. Зокрема, аби підтвердити місце мешкання дитини. Тоді останню зможуть першочергово зарахувати до школи, що знаходиться в межах території обслуговування. Будь-який інший заклад можна обрати, якщо там є вільні місця.

Правом «першої черги» користуватимуться також діти з особливими потребами і ті, хто має братів, сестер або ж працюючих батьків у цій же школі.

У минулому році в Чернігові набрали 98 перших класів. Стільки ж, за попередніми розрахунками, мають сформувати і 2021-го.

Щоправда, нинішнього року у Чернігові 4 школи, №1, 12, 15 та 22, першачків вже не прийматимуть. Через зміни в законодавстві про освіту ці заклади поступово реорганізують в ліцеї (старшу школу). Їх територію обслуговування перерозподілять між іншими найближчими школами.

Зокрема «вотчину» №1 поділять між собою №6, №19 і №20. Територію ліцею №12 «розберуть» №25, № 27(частину) і №30. Зону дії №15 переформатують між №11 і №28. Те, що було під «парасолькою» №22 віддадуть №5, №7, №27(частину) і №29. Інформацію про це та про правила прийому заяв можна розшукати на офіційних сайтах Чернігівської міської ради та управління освіти.

Надіслати електронну заявку, що прискорить процедуру подачі документів, є можливість на сайті https://school.isuo.org/

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.03.2021