Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

​ Ольга Заїка: медичне обладнання на сотню мільйонів гривень – результат роботи «Батьківщини»

​ Ольга Заїка: медичне обладнання на сотню мільйонів гривень – результат роботи «Батьківщини»

Позиція*

Здоров’я та життя людей – пріоритет партії «Батьківщина». Медичне обладнання на сотню мільйонів гривень команда передала в лікарні Чернігівщини.

«Даний операційний мікроскоп Carl Zeiss сучасний, німецький, не Китай був подарований народним депутатом Валерієм Дубілем в нейрохірургічне відділення нашої обласної лікарні. Використовується це обладнання кожен день. Тому нейрохірурги Чернігівщини з набуттям цього устаткування зробили дуже великий крок вперед. Не в кожній київській клініці є такий операційний мікроскоп», – зазначив завідувач нейрохірургічним відділенням обласної лікарні Геннадій Дубина.

Це не бюджетні кошти, це особистий внесок команди Юлії Тимошенко в розвиток медицини Чернігова.

«Ось механічний літотриптор, який використовується в нашому відділенні і взагалі в медицині, в урології для лікування сечокам’яної хвороби для подрібнення конкрементів, тобто операція без розрізу. Вдячні Валерію Дубілю, за сприяння якого ця апаратура була придбана», – розповів завідувач урологічним відділенням обласної лікарні Андрій Рожило.

Це та інше обладнання щодня використовується медиками для надання допомоги всім мешканцям міста.

«Мамограф для нашого онкологічного центру дуже важливий, так як він допомагає виявити онкологічні захворювання на ранніх стадіях», – зауважила лікар-рентгенолог Чернігівського медичного центру сучасної онкології Ірина Головач.

Поки одні партії щось обіцяють, а інші хизуються добрими справами за бюджетні кошти, «Батьківщина» систематично працює для людей.

​ Ольга Заїка: медичне обладнання на сотню мільйонів гривень – результат роботи «Батьківщини»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.10.2020