Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Їхав до дівчини: в Гомелі помер затриманий під час протестів Олександр Вихор

У Гомелі помер 25-річний Олександр Вихор, затриманий під час протестів 10 серпня. Його мати розповіла, що він не брав участі в акції, а їхав до своєї дівчини.

– Саша був в одному з автозаків. Він не брав участі в акції. Поїхав у неділю до дівчини. Його спіймали десь в центрі, коли його пересадили в іншу машину, він написав мені, що його спіймали.

І все. Я шукала його всі ці дні. Інформації про нього мені не давали. Сьогодні мені нарешті сказали, що Саша в морзі, – розповідає його мама.

За словами матері, у Олександра були проблеми з серцем. Коли він довгий час перебував в закритій машині в черзі в СІЗО, йому стало погано.

– Він кричав, просив про допомогу … А конвой визнав його неадекватним і відвіз у психіатричну лікарню. Там досвідчений лікар зрозумів, що проблема не в психіці …

Йому викликали швидку і відвезли в найближчу лікарню – туберкульозну, що поруч з психіатрією … Там Сашу виручили, але не врятували, – каже мати.

Однак побачити сина в морзі матері так і не вдалося. Вона вважає, що це тому, що її сина сильно побили.

Протести в Білорусі

Протести в Білорусі не припиняються третій день. Весь день у містах жінки збираються на живі ланцюги єдності в знак протесту. Акції пройшли в Мінську, Гродно і Бресті.

За час протистояння, силовики затримали близько 6 тис. людей, 250 постраждали.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-12 20:29:29