Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як правильно обрати шкільний рюкзак – 10 порад

Літо добігає кінця – школярів очікують довгі навчальні дні, і до них варто підготуватися заздалегідь. Купити олівці, зошити, і навіть рюкзак.

Саме з останнім можуть виникнути проблеми – деякі варіанти рюкзаків і “не доживуть” до кінця навчального року.

Саме час зрозуміти, як правильно обрати шкільний рюкзак за допомогою корисних порад.

Насамперед, шукайте з ортопедичною спинкою. Каркас допоможе рюкзаку витримати більше книжок і зошитів, а в дитини не болітиме спина через важкість. Деякі варіанти зможуть допомогти зробити поставу правильною, мінімізуючи тиск на хребет в окремих місцях.

Багато рюкзаків страждають від протирання саме знизу – зверніть увагу на жорстке дно. Так аксесуар зможе пережити всі падіння і потертості, і не буде провисати під вагою книг, чинячи тиск на поперек.

Лямки рюкзака також контактуватимуть з дитиною – вони точно мають бути м’якими і досить широкими. Це допоможе зменшити тиск, та й самі лямки не будуть зісковзувати.

У більшості моделей на верхній частині рюкзака є ручка – краще взяти ергономічну, щоб тканина не врізалася в долоню дитини. Іноді просто немає потреби носити всі книжки та зошити на плечі.

Ще одним важливим фактором при виборі рюкзака є вага. Вона не має перевищувати 1,5 кг, навіть у навантаженому вигляді, навіть якщо в ньому є всі ортопедичні елементи.

Якщо з вагою все стало зрозуміло, то потрібно визначитися і з розміром. Ширина рюкзака не повинна перевищувати ширину плечей.

У рюкзак має влазити все те, що потрібно школяреві – звертайте увагу на місткість. У ньому має бути щонайменше два відділення для зошитів і книжок, а також менша кишеня для ручок та іншої дрібної канцелярії та їжі під час обіду.

У непростих умовах подбайте про безпеку. На рюкзаку мають бути світловідбивні елементи – нашивки на лямках або зовнішніх кишенях.

Зовнішній вигляд – ще один важливий параметр, який відіграє роль під час вибору. Врахуйте, що саме школяр буде його носити, і до його вподобань варто прислухатися. Рюкзак має подобатися його власнику.

Зараз ціни на рюкзаки сильно залежать від уподобань і можливостей покупця. У більшості інтернет-магазинів ціна стартує від 500 до 5 тис. грн. Утім, дива від найдешевших моделей чекати не варто – за зручність і якість завжди потрібно платити.

Корисними будуть і поради, як компактно скласти речі в рюкзак. Знання стануть у пригоді не лише школярам, а й тим, хто часто мандрує, або ж полюбляє носити все з собою.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-08-18 16:05:53