Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Щодня у Чернігові біля стели пам’яті загиблих героїв за хвилину до національної хвилини мовчання гратиме жива музика

У Чернігові за хвилину до національної хвилини мовчання гратиме жива музика. Це буде композиція “Шана”. Її гратимуть артисти військових оркестрів Чернігова і музиканти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм біля стели пам’яті загиблих героїв Чернігівщини на Красній площі.

Так чернігівцям нагадуватимуть, що о 9:00 відбудеться хвилина мовчання.

Дмитро Брижинський. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Це був перший раз, відповідно ми бачимо, що ймовірно треба долучити барабанщика, для того, щоб він відліковував цю хвилину мовчання. Саме хвилину, бо не просто так вона визначена, це час за який людина може перемикнутися на інше, згадати все ж таки в чому суть, яка ціна, згадати своїх і якщо є рідні та близькі, які загинули”, — каже начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.

В майбутньому зіграти цю композицію зможуть й чернігівці, які вміють грати на музичних інструментах.

“Ми запропонуємо всім охочим, які виявлять бажання долучитися до цієї акції й взяти участь. Ми звісно поспілкуємось і побачимо як вони підготовлені й взагалі як вони налаштовані”, — розповідає Брижинський.

Старший солдат Володимир Стародубець, який грає композицію "Шана" біля стели героям Чернігівщини

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Володимир Стародубець. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Ця композиція під назвою «Шана» вона грається на ритуальних похованнях, коли вшановується пам’ять загиблих воїнів. І тому її впровадили в гру для вшанування всіх загиблих воїнів, які загинули за нашу Батьківщину”, — каже старший солдат Володимир Стародубець.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-02 15:33:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин