Україна і світ

Чи можливе швидке відновлення авіасполучення після війни – гендиректор Борисполя відповів

Міжнародні авіаперевізники бачать потенціал України та хочуть бути готовими до відновлення польотів щойно це стане можливим з питань безпеки.

Таку думку висловив генеральний директор Міжнародного аеропорту Бориспіль Олексій Дубревський.

— Ми бачимо великий попит серед європейських авіаперевізників щодо польотів в Україну. По перше, це повернення українських біженців додому – основа лоукостового сегменту, вантажні перевезення, ріст попиту на чартерні рейси, в’їзний туризм через інтерес іноземців до України, можлива лібералізація ринку з Європейським Союзом та спільний авіаційний простір у майбутньому, – зазначив Дубревський.

Аналізуючи стан української авіагалузі він запевнив, що “серце цивільної авіації України все ще б’ється”.

За його словами, зараз інфраструктура аеропорту у робочому стані, підтримується операційна здатність терміналів і аеродрому, зберігається та постійно навчається персонал.

Дубревський зазначив, що для того, аби відновити авіасполучення Європи з Україною за відносно короткий термін, необхідне співробітництво, консолідована підтримка та спільні зусилля фахівців авіаційної галузі.

На початку квітня у пресслужбі Украероруху повідомили, що український повітряний простір буде відкрито  відразу після завершення воєнних дій та перемоги України.

Джерело: Мінвідновлення

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-12 13:38:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин