Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівських рятувальників та водолазів направляють на Херсонщину для боротьби з наслідками підриву Каховської ГЕС

Рятувальники Головного управління ДСНС, а також фахівці рятувально-водолазної станції зі спецтехнікою та плавзасобами направлять до Херсонщини для боротьби з наслідками підриву росіянами дамби Каховської ГЕС. Про це повідомляє департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Для роботи рятувальників та інших служб зібрано вантаж: п’ять тонн дизпалива, спальні мішки, спальні набори, каністри, генератори невеликої потужності, портативні радіостанції, зарядні пристрої, ліхтарі, фільтри для води, тонна харчових продуктів.

Цей вантаж відправлять на Херсонщину 7 червня.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

Російські війська підірвали Каховську ГЕС. Масштаб руйнування, швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення наразі уточнюються, повідомив в Telegram речник оперативного командування “Південь” Владислав Назаров.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині евакуюють людей з потенційних зон затоплення на правобережній частині Херсонщини — з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон.

За повідомленням Енергоатому, стрімке зниження рівня води в Каховському водосховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Наразі ситуація на станції під контролем, український персонал моніторить усі показники.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Україна ініціювала засідання Радбезу ООН через підрив росіянами Каховської ГЕС.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-07 14:05:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин