Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові готуються до розселення евакуйованих жителів Херсонської області

У Чернігові готуються до розселення евакуйованих жителів Херсонської області. 6 червня комісія з техногенно-екологічної безпеки Чернігівської міської ради підтримала план підготовки тимчасово житла для евакуйованих херсонців.

Згідно з цим рішенням управління освіти має визначити приміщенням шкіл, які приймуть переселенців, а управління фонду капітального майна має надати приміщення, які використають у разі потреби.

Станом на вечір 6 червня інформації про організовані евакуаційні маршрути до Чернігова з Херсонської області немає.

Також у Чернігові вже вивчають гуманітарні потреби переселенців із затоплених зон і готуються збирати допомогу, сказав виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако.

“Ми отримали станцію сортування води, яку ми придбали за кошти міського бюджету на Чернігівводоканал. Вона може пакувати велику кількість води й в разі потреби, якщо така потреба може бути ми можемо поставити будь-яку кількість води”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, в ніч на 6 червня дамбу Каховської ГЕС зруйнували російські війська. Через це почав різко зростати рівень води, у Херсоні та селах, які розташовані в зоні підтоплення, оголосили евакуацію.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-06 18:15:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин