Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові вже демонтували 500 вивісок, що не відповідають дизайн-коду

У Чернігові вже демонтували 500 вивісок, що не відповідають дизайн-коду

У Чернігові продовжують демонтувати вивіски, що не відповідають дизайн-коду.

За час дії концепції оформлення фасадів будинків уже демонтували понад 500 вивісок. Ще 650 найближчим часом планують прибрати в центрі міста.

«Наші співробітники заходять до людей, до підприємців, питають чи є в них паспорт фасаду виданий управлінням архітектури та містобудування, чи затверджений він. У багатьох людей на жаль немає, вони виписують припис, щоби люди звернулися та погодили паспорт і з’ясували як повинна їхня вивіска виглядати», – зазначив начальник відділу благоустрою міста КП «Муніципальна варта» Юрій Воробей.

Процедуру перевірки та демонтажу проводять не вперше. Загальна концепція оформлення фасадів будинків була ухвалена у 2020 році. Зараз муніципальна варта прибирає вивіски, рішення про демонтаж яких погодили у 2021.

«На сьогодні дуже багато підприємців, які не виконують рішення про добровільний демонтаж. Ми приходили, людей попереджали неодноразово, але вони ніяк не реагують», – підкреслив Юрій Воробей.

Підприємці мають два тижні аби замінити вивіски самостійно. Якщо ж за цей час вони не прибирають їх, виконавчий комітет може ухвалити рішення про примусовий демонтаж.

«Після демонтажу ці вивіски ми зберігаємо на тимчасовому майданчику протягом півроку. Якщо людина хоче забрати свою вивіску, то надає документи, що це дійсно їхня, то вони відшкодовують витрати, які були витрачені та пишуть нам розписку й забирають свою вивіску», – пояснив начальник відділу благоустрою міста КП «Муніципальна варта».

Джерело – Новий Чернігів

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.06.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь