Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Успішна модернізація: ніжинські прибиральники отримали нові спеціалізовані возики для збору сміття!

Нові спеціалізовані возики для прибиральників з КП “ВУКГ”: сучасне рішення для зручності та ефективності збору сміття!

Ніжин завжди славиться своїми чистими і красивими вулицями, і за це ми вдячні своїм відданим працівникам ― прибиральникам комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”. Вдосконалюючи технічну сторону роботи, що сприяє збільшенню ефективності процесу, було вирішено забезпечити працівників сучасними та зручними спеціалізованими возиками. За кошти міського бюджету було закуплено 30 таких возиків.

Даний вид техніки відрізняється високою якістю та зручністю використання. Возики належать до компанії Weber, яка заслужила визнання завдяки своїм сучасним інноваціям, які відображаються в їх продукції. Вироблені з високоякісного пластику, можуть витримувати високі навантаження, а також мають оптимальні параметри для керування працівниками в процесі їх використання.Один зі значних плюсів нових возиків ― INOX підвіска. Вона допомагає мобільно переміщати возик, одночасно забезпечуючи стабільність на нерівних поверхнях. Завдяки надійному кріпленню кришки, сміття є надійно захищеним, і навіть при довгій дистанції перевезення не випадає. Зручні ручки та міцні колеса забезпечують комфортне керування та доступність швидкої зупинки або переміщення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Закупівля 30 спеціалізованих возиків за кошти міського бюджету стала відмінним рішенням для підвищення ефективності роботи прибиральників Ніжина. Отримані можливості забезпечують впевненість у високій якості прибирання вулиць міста, а також дозволяють мешканцям з задоволенням спостерігати чистоту і порядок навколо. Усе це сприяє підтриманню статусу Ніжина як одного з найкращих міст в області з огляду на старанну роботу комунального підприємства “ВУКГ”.

Unenizh.org.ua
2023-06-05 14:25:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин