Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Укриття і бомбосховища у Чернігові можуть зробити відчиненими цілодобово, — Брижинський

Укриття і бомбосховища у Чернігові можуть зробити відчиненими цілодобово. Відповідне розпорядження готують у Чернігівській міській військовій адміністрації. Про це Суспільному повідомив начальник МВА Дмитро Брижинський. 2 червня планують зібрати голів ОСББ і керівників ЖЕКів, щоб вирішити організаційні питання.

“Спочатку вислухати пропозиції, а потім запропонувати вирішення цього питання, щоб доступ до укриттів був цілодобовий. Навіть якщо питання стоїть про одну-дві людини, або одну-дві родини, які бажають укритися, то ми це повинні робити”.

Також Брижинський зазначив, що буде видане розпорядження, щоб надати цілодобовий доступ для укриттів.

“І це вже головний біль начальників ЖЕКів, директорів ОСББ, як вони будуть це забезпечувати. Можливо нехай організовують за рахунок співробітників чергування, але ми маємо забезпечити доступ цілодобово”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, сьогодні вночі, 1 червня,  Росія завдала ракетного удару по Києву. Внаслідок цього у Деснянському районі столиці загинули три людини: 9-річна дівчинка, її 34-річна мама і 33-річна жінка. Зі слів киянина Ярослава, його дружина загинула на вулиці в Деснянському районі Києва, коли з дитиною йшла до укриття — воно, каже чоловік, було зачинене.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-01 18:53:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин