Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Стали відомі імена жертв російської атаки на Чернігів

У святковий день 19 серпня росія обстріляла центр Чернігова, забравши 7 життів. Стало відомо особи людей, яких вбила російська ракета.

Одна із загиблих від російської агресії – 6-річна дівчинка Софія, яка мала б піти до першого класу.

Софійка, Фото з мережі Інтернет

Софійка, Фото з мережі Інтернет

Про загибель дитини повідомила подруга сім’ї Катерина Фарафонова.

Сьогодні у Чернігові руками нєдасасєдов не стало єдиної довгоочікуваної донечки моєї куми, маленької Софійки. Тепер Софійка – янгол охоронець для своїх батьків. Спочивай на м’якеньких хмаринках наша маленька Софійка, ти була дуже доброю, розумною та кмітливою дівчинкою, ти була прикрасою цього жорстокого світу“, – пише подруга родини.

Також жінка опублікувала реквізити для допомоги батькам дівчинки.

На терористичний акт росіян відреагувала Уповноважена з прав дітей Дар’я Герасимчук.

“Дівчинка була у батьків єдиною та довгоочікуваною дитиною. Лише за два тижні вона мала йти у перший клас…За словами рідних та знайомих, Софійка дуже гарно малювала, була завжди усміхнена, кмітлива, любила обійматися і часто казала, що любить. Ніколи не забудемо й не пробачимо нелюдям, що несуть в наші домівки ці трагедії!” – пише Герасимчук.

Також ракетний удар забрав життя адвоката Володимира Василенка, який мав чотирьох дітей та співпрацював із БФ “Право на захист”.

Володимир Василенко

Володимир Василенко

Сьогодні загинув колега, з яким я раніше працювала. Батько чотирьох діток, люблячий чоловік і порядна людина. У нас з ним було багато спільних знайомих! Також дізналась, що у моєї одногрупниці загинула дитина … скільки втрат… болю“, – написала Катерина Данкова.

Під час обстрілу з Володимиром був його син, наразі він знаходиться у лікарні.

Допомогти дружині загиблого можна за цими реквізитами.

Серед вбитих російською ракетою у Чернігові і двоє викладачів та студент “Чернігівської політехніки”, повідомила жителька міста Анна Романова.

Назар Ющенко

Назар Ющенко

Один із загиблих – студент Навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту Назар Ющенко. Юнак мав успіхи у навчанні. Він був єдиною дитиною в сімʼї.

Світлана Кормільцина

Світлана Кормільцина

Також під час прогулянки в парку із дочкою загинула старша викладачка кафедри іноземної філології Світлана Кормільцина.

Торія Наталія, Фото з мережі Інтернет

Торія Наталія, Фото з мережі Інтернет

Під час ракетного удару співробітниця директорату Навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та геодезії Наталія Торія поверталася з церкви . Російська ракета забрала її життя.

Дмитро Магліч, Фото з мережі Інтернет

Дмитро Магліч, Фото з мережі Інтернет

Суспільне повідомило особи ще двох загиблих. Серед них Дмитро Магліч, випускник Чернігівського вищого професійного побутового обслуговування та Олександр Оніщенко, житель Прилуцького району 1989 року народження. 

Щирі співчуття рідним та близьким загиблих!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-08-20 18:53:27