Україна і світ

Сергій Танчинець висловився про втечу артистів-чоловіків за кордон

Соліст гурту Без обмежень Сергій Танчинець розповів про виїзд артистів за кордон під час війни. Зокрема, мова зайшла про скандального коміка Андрія Щегеля та інших чоловіків-артистів, які покинули Україну.

Танчинець каже, що не хейтить своїх колег, які виїхали з нашої країни, оскільки це суто їхнє життя, а тому нести за себе відповідальність вони будуть самі.

– Вони зробили такий вибір… Із Щегелем зрозуміло, цей познущався над державою і людьми, які їздять туди-сюди, і ми дуже складно потім отримували виїзд від Мінкульту. Це дуже складна процедура і не може бути ніяких вчинків, – каже Сергій.

Додає, Щегель людина без совісті. Хореограф Влад Яма та інші виїхали раніше і якось допомагають Україні, а тому не виглядають для нього так, як скандальний комік.

Каже, через деякий час життя їм дасть свою оцінку і вони самі собі її дадуть, а тому – все попереду.

Не знає, чи повернуться вони в Україну, але якщо тут у них буде робота – швидше за все.

– Якщо в них там там дуже класно все вийде, то, може, і не повернуться. Але я собі не уявляю, як можна не повернутися… Жити все життя з відчуттям того, що ти покинув країну, і про це люди говорять. Мені здається, це ще важче, ніж повернутися і пережити тут важкі часи, – наголосив Сергій.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-03 16:30:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин