Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

П’ять проєктів Суспільного перемогли у конкурсі “Честь професії 2023”

Журі XIV конкурсу професійної журналістики “Честь Професії 2023” оголосило переможців. Лауреатами стали п’ять проєктів Суспільного.

До коротких списків у шістьох основних та чотирьох спеціальних номінаціях потрапили 12 проєктів Суспільного Мовлення.

У номінації “Найкраще новинне висвітлення резонансної події” переміг репортаж “Зайченя, терпи. Репортаж з Дніпра: як рятують людей з-під завалів” ─ Ібрагімов Тарас, співавторка Олена Дуняк, Суспільне Мовлення.

Премію за “Найкраще новинне висвітлення резонансної події в локальному медіа” отримав репортаж “Вибух на Валу в Чернігові: як це відбувалося та які наслідки” ─ Янушкевич Дар’я, Суспільне Чернігів.

Серед претендентів на спецприз “Найкраще інтерв’ю в локальному медіа” опинилися два матеріали регіональної команди Суспільного. Переміг матеріал “Володимир Вакуленко: вбивство і спадок письменника”, авторка Ганна Силаєва, Суспільне Харків.

У номінації “Найкраща аналітика в локальному медіа” переміг Трисерійний документальний фільм “Битва за Чернігів”, автор Андрій Тіток, Суспільне Чернігів.

“Найкращим розслідуванням” журі визнало проєкт “Буча-22” (Алла Садовник, співавтори: Інна Білецька, Олександр Стратонов, Владислав Васильченко, Світлана Коваль, Ганна Калаур, Павло Ільчук, Суспільне Мовлення).

Участь у конкурсі “Честь Професії” можуть брати усі, хто професійно займається журналістикою в Україні, – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-02 22:16:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин