Новини Чернігова

П’яте місце в турнірній таблиці: як ФК “Чернігів” завершив сезон

Пропустили два м’ячі. Футбольний клуб “Чернігів-ШВСМ” програв завершальний матч сезону Першої ліги 2022/2023 “Прикарпаттю” з Івано-Франківська. В результаті другої половини сезону чернігівський клуб посів п’яте місце в групі “Вибування”, а “Прикарпаття” очолив турнірну таблицю.

Стадіон “Юність” у Чернігові. Тут проходив останній матч сезону 2022/2023 Першої ліги групи “Вибування”. Футбольний клуб “Чернігів-ШВСМ” приймав “Прикарпаття” з Івано-Франківська. Перший тайм команди завершили з нулями на табло. В другій половині зустрічі чернігівські “тигри” пропустили два м’ячі, і не змогли реалізувати власні моменти. Матч завершився із рахунком 0:2 на користь “Прикарпаття”.

ФК “Чернігів-ШВСМ” – “Прикарпаття”. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Хороша гра, що перший, що другий тайм. Важкувато було обом командам через спеку. Витримали, виграли, молодці”, — говорить головний тренер ФК “Прикарпаття” Олег Рипан.

Головний тренер ФК “Прикарпаття” Олег Рипан

Головний тренер ФК “Прикарпаття” – Олег Рипан. ФОТО: Суспільне Чернігів

За результатами сезону чернігівські футболісти посіли п’яту сходинку турнірної таблиці в групі “Вибування”, а “Прикарпаття” завдяки перемозі у Чернігові очолило турнірну таблицю. За словами головного тренера футбольного клубу “Чернігів” Валерія Чорного, це була одна з найгірших ігор сезону.

Футбольний клуб "Чернігів-ШВСМ” приймав “Прикарпаття” з Івано-Франківська

Гра футбольного клубу “Чернігів-ШВСМ” та “Прикарпаття” з Івано-Франківська. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Хочеться вибачитись перед вболівальниками. Я беру на себе відповідальність за цю поразку. Десь ми не вгадали із замінами. Вийшли люди, ми вважали, що зможуть посилити гру, але навпаки. Другий тайм повний провал. Такого тайму, мабуть, за ті роки, які я працюю в цьому клубі ще не було”.

Головний тренер футбольного клубу “Чернігів” Валерій Чорний

Головний тренер футбольного клубу “Чернігів” – Валерій Чорний. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами Валерія Чорного, вони виконали завдання “мінімум” на сезон — закріпилися у Першій лізі й не понизитись у класі. Завдання очолити групу “Вибування” — провалили. Капітан чернігівського клубу Віталій Ментей каже, хоч ця гра нічого не вирішувала — прикро програвати вдома.

“Зараз пауза, зараз усі трішки відпочинемо, засумуємо за тренуваннями, за футболом, за іграми. Потім зберемося і будемо рухатися. Далі буде більш цікавий чемпіонат, буде більше команд, буде складніше”.

Капітан чернігівського клубу Віталій Ментей

Капітан чернігівського клубу – Віталій Ментей. ФОТО: Суспільне Чернігів

Дивіться у сюжеті:

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-05-26 19:42:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин