Місто і регіон

Припиніть створювати стихійні сміттєзвалища! ФОТО

В Ніжині, як і в кожному населеному пункті, переважна більшість мешканців мають поняття про цивілізоване поводження зі сміттям, а більшість з них  просто їх ігнорує. Просто викинути, щоб позбутись, і байдуже, як ці відходи потім забиратимуть. Мабуть саме так думають городяни, які перетворюють території навколо сміттєвих майданчиків міста в стихійні сміттєзвалища, а комунальникам згодом доводиться лопатами, мітлами, залучаючи спецтехніку прибирати ці відходи з категорії “Сад-город”.

Працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” кожного робочого ранку виїжджають до міста, що ліквідувати та прибрати стихійні сміттєзвалища. На постійній основі працюють одна або дві бригади по зачищенню такого роду сміттєзвалищ, які утворюються практично, біля кожного майданчика зі збору твердих побутових відходів.

В склад кожної бригади входить трактор навантажувач або екскаватор, вантажний автотранспорт та працівники з благоустрою. Ліквідація стихійно зваленого сміття виконується послідовно мікрорайон за мікрорайоном: ”Круча, Магерки, Мигалівка, Овдіївка, Щербинівка, Бабичівка, Галатівка, Гуньки” – нічого не залишається поза увагою працівників КП “ВУКГ”.

Залучається спецтехніка підприємства, важка фізична праця робітників, а також кошти з міського бюджету, які могли б піти на більш потрібну і термінову для Ніжина, справу.

В черговий раз нагадуємо, що кожен мешканець при викиданні відходів повинен виконувати простими і в той же час необхідними для кожного правилами:

Не викидати сміття біля майданчика та повз спеціалізовані контейнери.

Гілки, листя, траву та інші органічні відходи потрібно викидати, безпосередньо, в контейнер для збору ТПВ.

Якщо гілки, бур’ян чи інші подібні відходи мають довжину більшу за 50 см. то їх потрібно перед викиданням до контейнера подрібнити.

При повному заповнюванні контейнерів, коли немає можливості викинути гілки та подібне, потрібно дочекатись, коли спецмашина вивантажить сміття з контейнерів, а потім вже викидати.

Крім того, слід окремо наголосити, що сміття з категорії “будівельне”, а саме: залишки цегли, бетону, шиферу, лінолеуму, кахельної плитки тощо викидати суворо заборонено, як в контейнери для збору твердих побутових відходів, так і поруч з майданчиком ТПВ. Будівельне сміття вивозиться до полігону ТПВ власноруч або за попередньо оплаченим замовленням власником цих відходів з помешкання де воно знаходиться з залученням спеціалізованої техніки підприємства.

Unenizh.org.ua
2023-05-11 14:12:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин