Новини Чернігова

Понад 46 тисяч гривень збитків: на Десні поблизу Чернігова чоловік наловив 5 кілограмів риби

Поблизу села Киселівки викрили чоловіка, який ловив рибу в період нересту. Сума завданих збитків перевищила 46 тисяч гривень. Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль на своїй Фейсбук-сторінці.

Згідно з інформацією, чернігівець ловив рибу у річці Десна забороненим знаряддям лову – зяберною одностінною сіткою. Це відбувалось 2 травня.

Його улов заважив на п’ять кілограмів: дев’ять пліток, шість плоскирок, три сріблястих карасі, три окуні, дві білизни та по одному синцю й судаку.

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 46 155 гривень.

На місце інциденту викликали поліцію. Відомості про вчинене правопорушення правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань та склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства – рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Штрафна санкція передбачає накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду. Рибу та знаряддя лову вилучили.

Нагадаємо, в Україні з 1 квітня по 30 червня 2023 року (включно) заборонений вилов риби.

Рівень інфекційних хвороб зростає, а ГРВІ — падає: яка санепідситуація на Чернігівщині за 3 місяці 2023 року

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-05-03 16:26:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин