Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ошукали військових та волонтерів на продажі авто: у Чернігові винесли вирок трьом підозрюваним

Трьох підозрюваних, які у липні минулого року заволоділи грошима військовослужбовців ЗСУ та волонтерів, засудили до позбавлення волі. Такий вирок виніс Новозаводський суд у Чернігові.

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура на своїй Facebook-сторінці.

Згідно з повідомленням, організатору суд призначив вісім років позбавлення волі з конфіскацією майна, одному з учасників – сім років позбавлення волі також з конфіскацією майна, іншому чоловіку, зважаючи на його роль та одноособове повне відшкодування збитків суд призначив штраф з конфіскацією майна.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Нагадаємо, групу було створено внутрішньо переміщеною особою з території Луганської області. Він же залучив до неї знайомих жителів Чернігова.

Члени угрупування діяли за схемою, коли вони нібито продавали військовослужбовцям ЗСУ, їх родичам та волонтерам транспортні засоби для потреб української армії.

Вони розміщували у мережі Інтернет неправдиві оголошення щодо продажу авто за цінами нижчими від ринкових. Потенційних покупців просили перерахувати гроші на їх банківські рахунки, як оплату митного оформлення та доставки замовлення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Поліція відкрила провадження щодо заволодіння грошами шляхом шахрайства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб та організованою групою осіб, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-06-02 19:31:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин