Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Новітні технології у боротьбі зі сміттям на ніжинських дорогах

Ніжин – місто з безліччю доріг і вулиць, які потребують регулярного прибирання. З початку весняного сезону прибирання комунальне підприємство “ВУКГ” продовжують використовувати новітню техніку для прибирання проїзної частини – вакуумний пилосос та дорожню щітку Агата. Ці інструменти стали справжнім відкриттям для ніжинських комунальників, адже їх використання дозволяє прибирати пил, сміття та інші забруднення у кілька разів швидше, а також зменшує витрати на воду та мийку доріг.

За допомогою дорожньої щітки Агата комунальники можуть вилучати всі види забруднень на дорогах, від старого листя до піску і каміння. Це можливо завдяки особливій конструкції щітки – вона обладнана декількома довгими щетинами, які обертаються з великою швидкістю і розподіляють забруднення рівномірно. Спеціальний вакуумний пилосос збирає весь бруд в спеціальний контейнер, який потім відвозиться на сміттєзвалище.

Відповідно, завдяки такій техніці, прибирання доріг стало більш ефективним та швидким. Це покращить якість дорожнього покриття, збереже шини і автомобілі, та відповідно позитивно вплине на культуру водіння та безпеку дорожнього руху на вулицях Ніжина.

Навіть у спеку спеціальне обладнання Агата і вакуумний пилосос показують високу продуктивність та ефективність у прибиранні усіх видів забруднень на дорогах Ніжина. Вакуумний пилосос та дорожня щітка Агата захоплюють всі забруднення з проїзної частини і зберігають їх в спеціальному контейнері, що дозволяє уникнути проблем з видаленням сміття у місті.

Таким чином, використання нової техніки для прибирання доріг стало одним з головних напрямів роботи працівників комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”. Вона дає можливість швидше та ефективніше прибирати вулиці міста від будь-яких забруднень.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Комунальники з “ВУКГ”, які організовують та контролюють прибирання, розраховують на постійне вдосконалення інструментів для покращення якості життя в Ніжині та забезпечення чистого і здорового середовища для всіх жителів.

Unenizh.org.ua
2023-06-05 15:27:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин