Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині відкрили для руху транспорту один з найбільших мостів: подробиці

400-метрова переправа — через річку Сейм, що неподалік Батурина важлива для транспортного сполучення Чернігівської, Сумської та Київської областей, а також для аграрних підприємств, які працюють в регіоні.
Про це повідомляють у службі автомобільних доріг у Чернігівській області.

На початку повномасштабного вторгнення російських військ міст було зруйновано. Щоб відновити сполучення, після деокупації влітку 2022 року спільно з Держспецтрансслужбою тут встановили тимчасову переправу. Проте, навесні 2023 виникли логістичні труднощі – річка Сейм під час весняної повені повністю затопила тимчасову переправу. І мешканці східних громад Чернігівщини змушені були обʼїжджати велике коло через Сумську область.

Паралельно почали роботи з відбудови зруйнованого мосту. Роботи тривали майже рік.

Будівельники розібрали завали підірваного мосту, влаштували опори, змонтували балки прогонової будови, монолітні плити, нанесли шар гідроізоляції, та влаштували два шари асфальтобетонного покриття верхній –  з ЩМА.

Задля безпеки руху встановлено новий тип мостового металевого огородження та  освітлено міст.

Агентством відновлення у Чернігівській області вже відбудувано 5 мостів, ще 2 металеві модульні мости встановлено за сприяння французької гуманітарної місії. На

пʼяти обʼєктах роботи завершимо у 2023 році, на трьох – у 2024-му.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-08-24 10:46:24