Новини Чернігова

На найстаршу породіллю України чекають одразу три суди: в чому звинувачують Валентину Підвербну

На найстаршу породіллю України чекають одразу три суди: в чому звинувачують Валентину Підвербну

Справи стосуються вилучення дитини, домашнього насильства та невиконання батьківських обов'язків.

Нагадаємо, 12-річна донька 78-річної Валентини Підвербної, Ганна-Марія, опублікувала в соцмережах низку дописів зі скаргами на поведінку своєї матері, після чого соцслужби та поліція Чернігова терміново вилучили дитину у цієї пенсіонерки. Зараз дитина перебуває під наглядом лікарів, попереду – суд, який вирішить подальшу долю Ганни.

Згідно даних офіційного ресурсу «Судова влада України», днями було призначено склад суду одразу у трьох справах відносно Підвербної-старшої: «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» «Вчинення домашнього насильства» та «Відібрання малолітньої дитини».

Представниця Новозаводського райсуду Чернігова Тетяна Андрушко в коментарі для ТСН.ua повідомила, що розгляд двох із трьох справ запланований на 5 та 9 травня.

Наразі ніхто з чернігівських посадовців не береться прогнозувати, якими будуть рішення суду. Однозначно лише кажуть про те, що до рішення суду дівчинка перебуватиме не з матір’ю.

Родина Підвербних: що відомо

Ця сім'я привернула увагу до себе в лютому 2011-го. Тоді стало відомо, що 65-річна чернігівська пенсіонерка Валентина Підвербна народила дівчинку. З'ясувалось, що дитина народилась після штучного запліднення, гроші на яке жінка поважного віку заощаджувала з пенсії. Народивши дитину, жінка стала найстаршою в Україні, у кого лікарі приймали пологи. Протягом багатьох років Підвербна-старша лише інколи виявляла бажання спілкуватись з пресою. Через рік після пологів українська преса писала, цитуючи Підвербну, що в неї було бажання народити другу дитину, але відчувається брак грошей.

Днями донька Підвербної звернулася до небайдужих людей, написавши в соцмережах зворушливий допис. Дівчинка повідомила, що її мати начебто завдає їй тілесних ушкоджень, ображає через вроджену косоокість та хоче довести до самогубства.

До квартири, де мешкає 78-річна Підвербна зі своєю донькою, терміново приїхали поліцейські, представники соцслужб, психологи й лікарі. Як результат цього, дитина заявила правоохоронцям, що дає згоду на те, щоб поїхати звідси.

Джерело – ТСН

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.05.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь